Příběh


Dávnozem, krásná a bujará země skýtající veškeré poklady přírody od vysokých hor po bujné vodopády. Dávnozem plná života a ras žijících ve společné úmluvě o smíru. Trpaslíci, lidé, hobiti, čarodějové, elfové, nemrtví, orci, zlé víly, temní čarodějové… Ti všichni v poklidu až do dne, kdy se celá Dávnozem změní. Do dne, kdy byl nalezen mocný artefakt – Krystal všemocnosti. Krystal propůjčující neomezenou moc svému nositeli. Tento artefakt přinesl na celou Dávnozem chlad, strach a nikdy nekončící touhu po jeho nalezení.

Nejmocnější z temných čarodějů – ve snaze o úplné ovládnutí celé říše vytvořil armádu. Armádu Temna! Ta má úkol prostý a jasný: „Najděte Krystal za každou cenu – ať už to stojí životy nebo pustošení vesnic. Obraťte každou píď a zbavte se všech, kteří Vám budou stát v cestě!“ Strážci krystalu museli jednat, a proto předali krystal Gerdiovi – nejlaskavějšímu z dobrých čarodějů – aby jej ukryl na tom, pokud možno, nejbezpečnějším místě do té doby, než se rozhodne, co s armádou Temna. Ať už to bude válka krvavá, nebo budou usilovat o zničení krystalu pro vyšší dobro.

Gerdius ukryl krystal na tom nejpodivnějším místě v jedné z nejmenších vísek. Hluboko v barevných lesích u jednoho prostého hobita. Byť jsou hobiti jedno z nejmenších stvoření s malými ambicemi, mají neobyčejné hodnoty. Laskavé a upřímné srdce a schopnost tvrdě se bít za spravedlnost. To jsou hodnoty, které by mohly zlo, které neúnavně pátrá, zpomalit. Nechť nám zítřejší dny přinesou více štěstí a dobro má stále sílu vzdorovat pomalu se rozrůstající armádě.


Délka hry 60 min

Vhodné pro 2 – 4 hráče

Střední náročnost

Vysoká kvalita zpracování

 Více než jen jedna místnost

Nové druhy únikových rebusů


Zpracování


Jako milovníci únikových her a aktivní zábavy jsme se snažili připravit pro naše návštěvníky dokonalý požitek ze hry. Ať už se bavíme o množství a druhu zvolených úkolů, kvalitě zpracování prostředí (kde se snažíme navodit autentický pocit daného místa), nebo i celkové zapojení našich návštěvníků všemi smysly do děje příběhu. Pamatujeme si na naši první únikovku plnou neobyčejných úkolů, nových a neokoukaných. Žádné klíčky a ultrafialové světlo. Bylo to něco, o čem jsme si ještě celé odpoledne povídali a rozebírali každý jednotlivý krok. A přesně tímto směrem jsme se toužili vydat s naší Fly únikovkou – neotřele, jinak, magicky… Doufáme, že i Vám tímto přineseme přesně takový zážitek, jaký jsme měli my sami. Takový zážitek, o kterém si budete povídat hodiny a nadchne Vás jak příběhem, tak i zpracováním. Je pro nás taktéž velmi důležité, jaký zážitek si ze hry odnesete, proto i Váš „průvodce“ bude, jak věříme, hltat každý Váš krok a předá vám kousek pozitivní energie.

 

Zarezervujte si svou hru právě teď

Rezervace nebo  Daruj zážitek