Nabízíme možnost uspořádat v našem areálu různé firemní akce nebo oslavy, kdy můžete využít celý areál Fly Zone Parku. Jedna část týmu může hrát únikovou hru, při tom druhá část si může zaskákat v trampolínové aréně. Zároveň se o Vás postará naše obsluha bistra.

Možnosti Fly Zone Parku

Kapacita areálu až 150 osob
Catering
Obsluha
Prezentační plátno s projektorem
Rezervace atrakcí
Uspořádání turnajů

Teambuildingové akce

Chcete utužit Váš kolektiv? Hledáte vhodné místo pro Vaši teambuildingovou akci? Zkuste Fly Zone Park! Nabízíme možnost zahrát si únikovou hru, vybíjenou na trampolínách, larp game s pěnovými hroty, soutěže na čas na horolezeckých stěnách a ninja překážkách, také si můžete zaskákat na velké olympijské trampolíně s pěnovým doskočištěm, vyšťavit se na našem oblíbeném twisteru nebo se na chvíli ponořit do světa virtuální reality. Mimo to Vám jsme schopni vymyslet tématické teambuildingy, různé zábavné hry a individuální soutěže, včetně přesného časového harmonogramu, a když už budete úplně vyřízení, můžete si dát výbornou kávu značky La Bohéme Café a hodit nohy nahoru a pobavit se s přáteli v naší kavárně. Zajistíme pro Vás kompletní catering. Pro více info pište na e-mail info@fly-zone.cz nebo volejte 777 946 403. Uděláme Vám to hezký!

Narozeninové oslavy

Zorganizujeme pro Vaše děti narozeninové oslavy či dětské party. Nabízíme několik variant narozeninových balíčků. Součástí balíčků je vstup do Fly Zone Parku, vyzdobený narozeninový stůl a slané i sladké občerstvení. Dále dle výběru virtuální realita, malování na obličej, larp game, předání dortu naším maskotem, dívčí beauty koutek aj.

Narozeninové balíčky

Fly Zone Park - narozeninové balíčky (PDF)